bublina2008

Chci se zeptat mam nebo nemam záznam v trestnim rejstriku

Dobrý den chtela jsem se zeptat. V roce 2008 mi byl odebran řidický prukaz za rizeni v opilosti. Dostala jsem 2 roky zakazu rizeni a 3 roky podminku . Od te doby jsem nic neprovedla. Chci se zeptat mam nebo nemam zaznam v trestnim rejstriku? Dkuji za odpoved

Odpovědi
Funna

už nemáš…pokud se podmíněně odsouzený ve zkušební době podmíněného odsouzení osvědčil a podmínka tedy nebyla přeměněna na nepodmíněný trest, znamená to, že od rozhodnutí soudu o osvědčení se na odsouzeného hledí, jako by odsouzen nebyl a odsouzení nebude uváděno ve výpisu z rejstříku trestů…

www

Řešil to soud, takže záznam máš.
Doplňuji:
Nic ti nebrání zažádat o výpis z rejstříku trestů a uvidíš 😉

sesednizkola

Uz davno ne, vzdyt uz je to 7 let…po nejake době se to vymaže, ty ses uplne v klidu, 100% ho mas cisty.