Lucule13

chci se zeptat mám jí s půlročním králíčkem který mi u babička spadl cca 2,5 metru dolu?

vypadá v pořádku hopká dobře jí normálně měla bych jít ś ním k veterináři nebo není třeba?

Nejlepší odpověď
baghira

Pokud hopká, tak není třeba – roztomilí králíčci jsou odolnější, než by se na první pohled zdálo.

Další odpovědi
beer

Pokud bude hopkat i nadále, přijímat potravu ap., není třeba.

Ponytail

Jestli nejeví žádné známky otřesu, tak bych asi nikam nechodila.

Salio

Když hopká a jí,není žádný problém,navíc králíci jsou uzpůsobení k tomu ,aby zvládli větší výšky,takže by měl být v pořádku.