Lamička

Chci se zeptat když mám tuto sestavu uvedenou v popisu otázky jakou teplotu by měl mít procesor?A jak předejdu spalení?

Operating System
MS Windows 7 Ultimate 64-bit SP1
CPU
AMD Phenom II X6 1100T 34 °C
Thuban 45nm Technology
RAM
8,00 GB Dual-Channel DDR3 @ 669MHz (9–9–9–24)
Motherboard
ASUSTeK Computer INC. M4N68T V2 (AM3) 34 °C
Graphics
L1900R (1280×1024@60Hz)
NVIDIA GeForce GTX 560 Ti
Hard Drives
977GB Western Digital WDC WD10 EARS-00Y5B1 SCSI Disk Device (ATA)
Optical Drives
TSSTcorp CDDVDW SH-222AB SCSI CdRom Device
HUV 1M7G927G1QR SCSI CdRom Device
Audio
NVIDIA High Definition Audio

Je to pěkná seestava a nerad bych ji zničil :D nemůže se Grafika ani CPU přehřát při zátěži COD MW3 atd ????? děkuji je lepší dokoupit volný větráček ? a jaký?
Doplňuji:
už jsem přesáhl teplotu 62 stupňů co teď ??? mám tento chladič ..ARCTIC Freezer 7 Rev.2 tak já nevím ? už mi jen procesor na 68 stupňů :D:D skusím to pročistit a uvidíme :D

Nejlepší odpověď
Hlada

Procesor má maximální provozní teplotu 62°C. Při jejím překročení se vypne, takže se nespálí. Jestli vzadu ventilátor není, tak ho tam dejte. Jestli máte na desce volný čtyřpinový konektor, kupte s PWM regulací, aby se příliš nezvýšila hlučnost.

Chladič je pěkný, měl by chladit lépe. Jestli byly dřív teploty nižší, je potřeba ho profouknout, zkontrolovat připevnění, možná vyměnit pastu. Jestli je to trvalý problém, je špatný průtok vzduchu skříní a bude potřeba ji doplnit ventilátory. Díval jsem se na desku, má jen jeden PWM konektor a jeden 3-pinový. Aby se přídavné daly také regulovat, bylo by dobré koupit od AC s jejich PST, která umožňuje připojit víc ventilátorů na jeden konektor.

Další odpovědi
MA-SU-KA

Vytiskni si to a vem to ukázat nějakému ajťákovi… potěší se a poradí ti.
Větráček si kup takový, aby se ti hodila rozteč na šrouby a hlavně pořiď tichý.

sdesigner

Rozhodne skontroluj chladic na procesoru. jestli neni uvolnen a pokud si troufas dej ho dole…procisti zebra na chladici a napastuj ho po cele plose stycne plochy z pricesorem prote uz jsem zazil ze koupena sestava mnela jen tak plivnutou stribrnou pastu medzi chladicem a procesorem. tvrdou plastovou kartou tu pastu roztahni po cele plose protoze. kdyz nebude po cele plose odvod tepla se razantne znizi. dale proskoumej jestli mas dobry odvod tepla ze skrine. pamatuj. teplo se odvadi vrchni zadni casti skrine a privod noveho vzduchu se resi spodnim prednim otvorem skrinky aby se zajistil proud vzduchu cez vsechny soucastky. ventilaror v zadu musi vyfukovat vzduch ven ze skrine a predni ho musi sat dovnitr. jestli tam neni dokup ho. vetrani bedny je na prvnim miste. a vseobecne plati ze polovodic vydzi takovou teplotu jakou vydrzi tvoje ruka na dotek. 68 je uz pomerne dost tak to rychle res. pokud ho pretaktovavas tak s tim prestan.