Epson

Chci se zeptat, kdyz ma mobil operacni system windows mobile 6.1(nema cestinu), bude cely telefon v jinem jazyce?

Doplňuji:
POPŘÍPADĚ KDE STAHNOUT ČESTINU JESTLI TO JDE.

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Ano. Celý telefon se řídí přes WindowsMobile, nic jiného tam není. Česká klávesnice se dá doinstalovat. Určitě se najde i nějaká předělaná verze v češtině (systém se dá přeinstalovávat).
Doplňuji:
To záleží na modelu a je možné, že pro Váš model ani tato verze nebude. Pokud se ale v česku prodával, měla by se nechat najít ta oficiální česká verze.

Tomu systému se říká ROM. Instalujete tedy jinou ROM. Operaci přehrání software se říká FLASHování. I když je to proces, který děláte i na popud výrobce (aktualizování software, někdy se zařízením příjde na CD několik jazykových verzí, ty se musí vždy přehrát), je to teoreticky nebezpečné – zaseknutí/vyp­nutí PC.

Já obvykle uspěju tady http://www.ce4y­ou.cz/forums/ . Chce to hledat. Zkusil bych hledat „Česká ROM <model zařízení>“ třeba i přes google.