versimo89

Chci se zeptat,když je známý odsouzen na 24měsíců i s proměněnou podmínkou za krádež

kdy si bude moct požádat o přeřazení do áčka a jestli je možné že ho pustí na půlku trstu

Nejlepší odpověď
dědapetr

Věřím,že máte starost o svého známého, ať vydrží trest za to co provedl a převzal odpovědnost za svoje činy.

Další odpovědi
Venka

Vše se dozví ve věznici, pokud je prvotrestaný a nebude mít žádné kázeňské přestupky, je velmi pravěpodobné propuštění na půlku.Bude muset "překousnout"mno­ho.Jestli je v dohledu, nebo v dozoru, to je také rozdíl na přežití.

chip

O áčko si může požádat po 1|4 trestu,pokud nebude mít žádné kázeňské tresty.