Vojta Fidra

Chci se zeptat. Kde si mohu stáhnout všechny díly seriálu Divoký anděl jako RAW?

Divoký anděl ke stažení.

Odpovědi
aliendrone

Podle mne asi jen v datacentru autorů (filmařů/produkce). Na veřejnost se dostane už „hotová“, tedy nějak dodatečně zpracovaná verze (postprocessing), která se už dále šíří klasickými způsoby. :)

Edison

Zkusit nějakou tu internetovou půjčovnu. Ale jestli dokonce v rawu.. no to nevim… To by bylo asi dost obrovský.

elkon

Asi těžko, zde máš co je to RAW https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Raw_(grafi­ka)

anonym

no RAWu určitě ne 🙂 leda bys to do něj sám softwarově převáděl čímž by velikost souboru vzrostla mnohoset násobně a kvalita by se přitom nezměnila ani o píď 🙂 Ale je to asi jediný způsob jak se k tomu v takovém formátu dostat. Žádná digitální distribuce jej rozhodně pro jeho EXTRÉMNÍ NEEFEKTIVITU nevyužívá. Nemluvě o tom že to ani není jeden formát, je to jen označení mnoha proprietárních špatně zdokumentovaných interních formátů konkrétních kamer, takže se s tím mimořádně špatně pracuje, pokud nemáte softwarovou podporu pro ten konkrétní raw formát toho konkrétního výrobce kamery.

anonym

pokud ti jde ale o to získat ten seriál v co nejvyšší možné kvalitě (na RAW zapomeň, ta prostě dostupná není) hledej soubory v kodeku H.265 nebo AV1 s dostatečně vysokým datovým tokem.