Chci se zeptat jestli jsem udělal chybu,když jsem se při lehké dopravní nehodě domluvil bez vypisování papírů..???

Při parkování jsem neodhadl vzdálenost a lehce jsem ťukl do druhého auta.Na autě nevlastního otce je na levé straně vpředu několik drobných škrábanců a dvě cca. 2 cm velké odřeniny. Druhé auto mělo vzadu vpravo pouze tři drobné tečky a nějaké šmouhy.S řidičkou jsme se nakonec dohodli, že jí dám 1000 korun a zapomeneme na to.V tomto se nevyznám,takže jsem na to přistoupil. Teď přemýšlím jestli to nebyla chyba,ale na druhou stranu jsem zase nikde nic nepodepsal,tudíž snad budeme moct říct, že auto stálo někde na parkovišti a někdo ho poškrábal a ujel,je to tak?Děkuji za případné reakce.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud jste se dohodli a vzájemně vyrovnali, neni co řešit. V tomto případě to byla zřejmě i oboustraně výhodná domluva.

Další odpovědi
mojitek

rozhodne jste to meli alespon sepsat na kuusu obyč.papíru.Jsou pripady,ze ta druha osoba si to rozmysli a bude se chtit na Vas hojit a vymysli si to co neni pravda,a ze jste ujel od nehody(at je jakkoliv zanedbatelna) atd.Priste to rozhodne sepiste

Adula.57

Podle mě to byla chyba v případě že nebyli vidět. Jestli ne tak jste zaplatil zbytečně a 3 tečky nikoho nezabijou.

baghira

Já myslím, že to chyba nebyla. Pokud je škoda očividně nepatrná, já bych to považoval za vyřízené.

gepik

Přestříkání v servisu by tě vyšlo mnohem dráž. Buď rád, že to skončilo takhle a nechce uhradit celou opravu.