anett_011

chci se zeptat jestli je možný něco jak přírodně urychlit strašně růst vlasů

vlasy

Odpovědi
DoTazatel

Vitamínem H (biotin – je i v tabletách), jinými vitamíny a minerály, zdravou stravou (ovoce, zelenina, různé plody, živočišná strava, ořechy, omezení cukru), cvičení.
Nějaký šampón na podporu a zdravý růst vlasů.
Např. kopřivové šampóny.

Dobré je neumývat vlasy každý den a popř. úplně vysadit šampóny. Častým mytím se z pokožky smývají i látky, které se na té pokožce přírodně tvoří – které jsou dobré pro zdravý růst a ochranu vlasů.

Někdo si vlasy umývá (jablečným) octem, citrony s vodou, atd.
Dobrá je aloe vera a i jiné byliny.