Chci se zeptat jestli jde na Minecraftu v Multiplayeru hrát bez mobů?

Jednu otázku už jsem posílal,ale nebylo tomu rozumět.Trochu kratší:Minecraft-Multiplayer-jde to hrát bez mobů?

Odpovědi
player242

Čau, ano pokud zakládáš přes orgininální Minecraft_ser­ver.exe tak jdi do složky kde ho máš a najdi si tam server properities. Měl by jsi tam mít „mob spawning true“ tak to přepiš na „mob spawning false“ nebudeš tam mít žadné moby, tedy ani prasata ani draky atd..-nic. Nebo si můžeš nastavit obtížnost peaceful. Budeš tam mít zvířata ale ne zombie atd..zároveň tam budeš mít automaticky doplňujíci se HP(podle mě je to dobré jen pro začátečníky).