Anonym*****

Jde na Instagramu nastavit to, aby mě nikdo nemohl sledovat?

Chci se zeptat.Jde na instagramu nastavit to aby mně nikdo nemohl sledovat?

Nemyslím nastavení soukromého účtu, když mám totiž nastavený soukromý účet tak se mi vždy zobrazí jestli danou osobu ,která mě požádala o sledování, CHCI a nebo NECHCI sledovat. Myslím to aby mně automaticky nikdo nemohl sledovat,bez nějakého souhlasu.
Prosím o pomoc. Děkuji předem

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlepším způsobem je nepoužívat sociální sítě.

Další odpovědi
klumprt

Já si myslím, že soukromý účet znamená, že osoby tě nejprve musí požádat o sledování, aby mohly něco vidět. A to se děje, ne?

elkon

Jak bylo řečeno nepoužívat tyhle nesmysly. Když chci někomu něco sdělit, pošlu mu mail. Nepotřebuji být exhibicionista a někde veřejně se předvádět.

Kryšpín

Odstěhovat se kde nejde internet