avatar 321

chci se zeptat jak se nahravají videoklipi do mp4 sencorn.dekuji

Odpovědi
Bedy

Jaký je to model? Sencor je široký pojem.
Obecně – stačí MP4 přehrávač zapojit do počítače a zkopírovat tam tam nějaký ten videoklip.
Doporučuju to tam nahrávat v MP4 formátu, ten je asi nejkompatibilnější. video do tohoto formátu můžete převést pomocí programu Format factory – ke stažení z www.slunecnice­.cz/sw/format-factory/

Při instalaci odmítněte ASK Toolbar (stačí zrušit fajfku u toho Install free ASK Toolbar).
Pak program spusťte, v levé liště klikněte na Vše do MP4, zvolte soubory a můžete začít konvertovat.

Ale jak jsem psal – napište konkrétní model, poradím, pro konkrétní model.