Lucule13

chci se zeptat jak se mám ‚zabydlet‘ ve druh třídě,budu přestupovat do béčka,protože už to tam nevydžím a mamka také ne.

půjdu novej školní rok do béčka protože já ty ‚magory‘ nemužu vystát je to strašně negativní třída v béčku se spolu baví ‚hezky‘.aji mamka chce abych tak přestoupila a já to chci taky(půjdu do 8.třídy

Odpovědi
hanulka11

hodně záleží na tobě jak se uvedeš , nedělej ze sebe žádnou namyšlenou slečnu okolo které se musí vše točit, myslím, že důvod asi musel být jinej ne jen magoři.Ty jsou všude. Zvykej si , že svět se točí a nejen kolem tebe.

žolik

To záleží jen na tobě jak se přectavíš,nebuť namyšlená,raděj skromná,těžko říct já tohle nezažila,musíš si něčeho vážit potom si budou vážit tebe same musí tě brát takovou jaká jseš.Přejí hodně úspěchu.

Zdroj: žolík