wint

Dostane nový zaměstnavatel informaci o poctu neschopenek a paragrafů z předchozího zaměstnaní?

Dobrý den, chci se zeptat dostane nový zaměstnavatel informaci o poctu neschopenek a paragrafů z předchozího zaměstnaní? Děkuji

Odpovědi
elkon

Může si to zjistit.

ahold

Zápočtový list z minulého zaměstnání sebou nese i tyto informace.

ivzez

Jestli se nic nezměnilo, je informace o nemocích v posledních 12 měsících
uvedena v potvrzení o zaměstnání (dříve „zápočtový list“), které původní zaměstnavatel vystaví při ukončení zaměstnání, a které při nástupu odevzdáte novému majiteli.

wint

zjistit si to může, ale mě jde o to zda to dostane na nějakém papíře, které mu z minulého zaměstnání přinesu.