hubice

Chci se zeptat, dostala jsem 1. ms a potřebovala bych jí odložit alespon o 21 dní, nějaké rady?

Nejlepší odpověď
anonym

Vždy't jsem ti to vysvětlovala vnitřní poštou, teď nemůžeš prostě nic dělat, je to tvoje zdraví, proč to nenecháš probíhat tak, jak to je? Je plno pomůcek, nebo jak ty všechny tampony a vložky nazvat, které ti pomůžou i když jsi u vody na dovolené, není se čeho bát, tobě lékař stejně odmítne píchnout nějakou vyvolávačku, je to naprosto nepřirozené, nech to tak, jak je, podívej se, co jsem ti o tom všechno psala, tampon máš do vody a vložku si vem potom.