Ryboun

Co dělat, když soused v noci řve?

Víte, určitě jsem vám říkal o mém sousedovi, co naproti ječí v baráku, tak se chci zeptat, co mám udělat, když v noci řve. On totiž teď v noci řve jako magor. On je totiž opilý, víte, a teď tam řve jako praštěný po hlavě. Chci se tedy zeptat, co mám dělat.

Nejlepší odpověď
briketka10

Ty s tím nic neděláš. On si bude dělat co chce.

Číslo na policii znáš.

Další odpovědi
Alesh

Zavolat policajty?

Tw!st

Říct mu, že pokud s tím něco neudělá, tak zavoláte policii/městskou policii kvůli rušení nočního klidu; pokud nepřestane, tak to taky udělat. Jednoduchý proces.

marci1

Pokud se to odehrává v době nočního klidu, zavolej městské strážníky 156. 🙂
Limit hluku v době 22–06 hodin je 40 decibelů.