Moni27

Chci se zeptat.

Brala jsem antikoncepci 10 let a měsíc od 1.8.2011 ji neberu. Měsíčky jsem měla naposledy 31.7.2011 Testy jsem si taky dělala na těhotenství a těhotná nejsem ani by to nevadilo 🙂 . Tak nevíte proč to spoždění už bych to asi dostat měla ne? Ted v tom bude určitě trochu bordel ale už je to týden zpoždění.

Nejlepší odpověď
Drap

týden ještě nic neznamená

Další odpovědi
Berušinka

HA je největší svinstvo! 10 let je dost velké působení na tvůj organismus.
Zpoždění je proto, že na tebe 10 let působily umělé hormony – tělo se musí zregenerovat.
HA do budoucna nebrat, jinak přijdou velké zdravotní problémy.

Cullinda

Nestresovala bych.. – tělo se „srovnává“.
Navíc pokud bys HA nikdy nebrala, přišlo by ti nejspíš týdenní zpoždění v normě..
Já brala HA 9 let kvůli nepravidelnosti.
Na podzim jsem vysadila, na jaře chtěně otěhotněla a teď mám zdravého osmiměsíčního skřítka :)