Moni27

Chci se zepatat: nikdy jsem si nekupovala těhot. test

za jak dlouho ukáže těh.test že jste těhotná? po dvou týdnech? nebo hned? a musí se použávat v nějakou dobu nebo je to dneska už jedno. dekáji za odpověd

Nejlepší odpověď
Syd

Ukáže to hned a je vhodné test po nějaké době opakovat.
Doplňuji:
Já to špatně pochopila, myslela jsem hned jako hned po načůrání na to. Jinak za jak dlouho od početí se „výsledek“ ukáže, je jistě psáno v příbalovým letáku.

Další odpovědi
Deli

Hned ne, většina běžně prodejných těhotenských testů Vám ukáže správně až nějaký ten den po vynechání pravidelných měsíčků. Přesně je to v návodu.
Jinak výrobci uvádí, že test je možné použít v kteroukoli denní dobu, ale při testu ranní moči je test nejspolehlivější, protože ranní moč obsahuje nejvyšší hladinu HCC – to je hormon, který tvoří jen těhotné.

pokazdejinak

ten test vám výsledek ukáže během pár minut, ale je zbytečné si ho dělat třeba týden po nechráněném styku, ale až tak měsíc (ideálně když se ozve 1. varování a to vynechaná nebo zpožděná menstruace) a ano ranní moč je nejspolehlivější