nicka

Chci se zabit, ale bojim se, da se jeste neco delat, abych to tak necitil?

Nejlepší odpověď
quentos

Pokud čekáte, že Vám zde někdo poradí, jak se bezbolestně zabít, tak čekáte marně, protože by to bylo proti zdejšímu kodexu.
Promluvte si s někým blízkým, případně s psychologem. Všechno se dá řešit.

Další odpovědi
annas

Máte nějaký problém, že jste se takto rozhodla? Uvědomte si, že problém je třeba řešit, nikoliv od něj utíkat nerozvážným způsobem, ve vašem případě dokonce ztrátou života. Nikdy není tak zle, aby nemohlo být hůř.

Uvědomte si, jak je krásně, když svítí sluníčko, když můžete cestovat, přečíst knihu, setkat se s přáteli atd. Pořiďte si třeba pejska ten vám dá najevo, že vás má rád, budete se o něho starat a vaše bolest se zmírní…

Jinak je třeba, abyste o tom, co cítíte, mluvila. Pokud nemáte někoho blízkého, nejlepší je v tomto směru psycholog, který vám může pomoct…

Nikdo není na světě zbytečné, neřešte tímto způsobem svou bolest, najděte si znova smysl života …

gecco

→ LÉKAŘ…!!!

Pokud se domníváš, že tohle je legrace – pak není…
Minimálně si můžeš vykoledovat delší pobyt – pěkně v klídku psychiny…!

marci1

Pár rad, jak se cítit šťastný : 🙂
Jestli máš problémy, nemysli na ně.
Neposlouchej hudbu, která je depresivní a vede k smutku nad sebou samým.
Začni se více hýbat, sportovat. Fyzická aktivita totiž pomáhá proti depresím a pomáhá vyplavovat hormony „štěstí a radosti“.
Dbej na dostatek spánku (nejhodnotnější je před půlnocí"). Vypni počítač,TV.
Jez zdravé jídlo s dostatkem čerstvého ovoce a zeleniny a celozrnnými výrobky, organismus dostane lepší výživu a Ty se budeš cítit lépe.
Kup si v lékárně vitamín B, C a magnezium (hořčík).
Pij čistou vodu (odplavuje chemické látky z našeho těla).
Choď co nejvíce do přírody, „vyčistíš si tam hlavu“. V lese jsem každý den, doporučuji. 🙂
Život a svět je tak krásný ! Zaposlouchej se : https://www.y­outube.com/wat­ch?t=72&v=TuL­g9TOzfm0

ReHu

  1. Už tvůj nick – nikdo není nicka.
  2. Všechno má svůj čas a není třeba na ukončení života spěchat
  3. Zatím bych s někým probírala co, proč, …
  4. Když se to nepovede, budeš se cítit ještě hůř, takže to odlož a najdi něco, co tě těší. Nevěřím, že se nic nenajde.
  5. Nezapomeň, každý, ale opravdu každý se občas cítí fakt mizerně. Každý je občas úplně dole a pak zase stoupá vzhůru.
  6. Venku je pěkně, jdi se trochu projít a zkus se občas na někoho usmát. I když se ti nechce. Uvidíš, za čásek bude nálada o trošku lepší. Pa zase o trochu a pak to zase bude super.
  7. Můžeš mi věřit.

anonym

Zkus smrt sexuálním vyčerpáním. Sice to potrvá dlouho, ale ty prožitky budeš mít na celý život!

Škoda, že Jugar nepochopil barbakana. Vysvětlím pouze exkluzívně pro něj, pro Jugara: Pokud to bude do konce života, je logické, že ty prožitky bude mít třeba den, týden, měsíc, ale pouze do „konce života“, tedy den, týden, měsíc.
Ale to bys musel mít trošičku v hlavě!

ivzez

Souhlasím s odpověďmi Gecka a Quentose
a také doporučím lékaře (psychiatra) nebo psychologa.

_____

I ostatní odpovědi jsou dobré, ale jejich realizace by vyžadovala více času…

anonym

Hlavně to nedělej dle Barbakana,jelikož jeho odpověď nemá hlavu ani patu.
Pokud bys ses vyčerpal k smrti,pak vbys těžko mohl mít nějaké prožitky na celej život.
Viz jeho rada:
Zkus smrt sexuálním vyčerpáním. Sice to potrvá dlouho, ale ty prožitky budeš mít na celý život!

ptáč

Jestli chceš umřít aniž bych tě poznal, nebude mě to vadit. Jestli tě znám, tak nechci abys umřel. Já chtěl umřít 100×.

Agneta

Nicko >>> skočíš z okna, přežiješ, zachrání tě, budeš jezdit na vozíčku – a litovat, že už nemůžeš chodit. Bydlet budeš někde v nějakém špinavém ústavu s dementy:DD
Napiš nám potom, jak se ti tam líbí.

gecco

Koněve – problém je, že ty mé odpovědi nerozumíš, ne že je tato má odpověď špatná…
A to je tvůj problém…
😁
_______
Druhým – a větším, tvým problémem ale je, že tvá odpověď svým způsobem nabádá tazatele k sebevraždě – a to je trestný čin…
Předpokládám, že Admin podá trestní oznámení (pokud tak neučiní, sám se stává potenciálním spoluviníkem)…