Rocker

Chci se rozvádět,bydlím ve služebním bytě mého zaměstnavatele a manželka tu nemá trvalé bydliště.

Mám povinnost jí shánět jiné bydlení?Nebo jí můžu normálně vystěhovat?
Doplňuji:
Pro Jami155-Před 3 roky jsme se stěhovali,ještě nebyla schopná si přepsat bydliště,je hlášená u svých rodičů.Taky nechápu proč,ale teď se mi to docela hodí.

Odpovědi
hanny 2

Pokud tam manželka nemá trvalé bydliště,tak jí shánět nové bydlení nemusíte.

anonym

Tak logicky bráno,proč by jste měl shánět nějaký byt,když má trvalé bydliště rozdílné od vašeho?Jen nechápu,manželé a každý jiné trvalé bydliště,jsem holt ze staré školy.Našla stránky,které by vám mohly pomoci.http://www­.profipravnik­.cz/poradna.html?stra­na=9&kat_id=166