HAMA

Chci sbalit kluka jak to udelat?? porad mi?

Sbalit kluka jak dal

Nejlepší odpověď
panenka

já bych to skusila následovně pokud se ti už nějaký líbí skus ho třeba oslovit a někám pozvat pokud jsi nějaká stydlivá zkus se na kluka zadívat trochu pousmát a uvidíš jak ten kluk bude reagovat.pozvi ho třeba do kina na limonádu nebo jen tak na procházku.pokud ještě momentálně na obzoru nikdo ještě není nezoufej.uvidíš sama že jak příjde vhodný čas zamiluješ se nebo i kluk do tebe.hlavně se neprč at pak nelituješ a nejsi kvůli jednomu klukovi neštastná.přeji ti hodně štěstíčka a at tu lásku brzy najdeš

Další odpovědi
Machy

Jdi za ním a řekni mu to na rovinu je to podle mě nejlepší bo ne??? :D

Retko

No rika se ze zeny to maji mnohem jednodussi nez muzi. Staci prijit a projevit zajem. Pro kluky je to cela věda. :)

Casto se rika, ze by kluk mel projevit prvni zajem. Dneska je vsak jina doba. Pokud se vsak chces drzet tradic, tak mu to dej nejak najevo. A nebo mu to rekni na rovinu.

PS. zmen si fotku. Ja nejdriv myslel ze je to nejaka gayařina.

kenyrts

tak to je ta ,co má problém s prsama?No určitě už poznáš,že o tebe kluk stojí nebo ne.Jestli se nemá k činu on,tak začni sama,třeba,že si půjdete sednout do kina nebo někam jinam,a podle toho jak zareaguje,tak se ty zařídíš,to dá rozum,ne?

jančušulka

kup si BRAVO xD chi chi

temudzin

i když jsem kluk tak: lichotky se líbí každému, řekni že se potřebuješ s něčím doučovat, všímej si ho, bud upřímná. věnuj mu čas