Ucetni

Když chci rozjet realitní kancelář, poradíte, co udělat jako první?

Zdravim,

chtel bych si rozjet realitni kancelar, mam cerstve zalozenou zivnost a chtel bych mit realitku.
Nevim, ale jak zacit kde vubec nabrat hned klienty ci co udelat jako prvni.
Za kazdou radu dekuji.

chci rozjet realitni kancelar

Nejlepší odpověď
Dochy

Vzhledem k současným i předchozím otázkám bych doporučil zapojit se do standardního pracovního procesu či se ještě jít dovzdělávat. Řekl bych že trh už je obsazen, prosadit se na něm sice není nemožné, ale bude to vyžadovat dost specifické vlastnosti. Určitě to nebude pro nikoho, kdo zatím ani neví jak začít a s velkou pravděpodobností nikdy nic takového nedělal.

Další odpovědi
Kelt

Možností je více. Udělat reklamu, začít dělat praxi u konkurence, a podobné dotazy položit tam.

Kryšpín

V Česku je více realitek než v Německu některé realitky mají špatnou pověst tudíž řada inzertů při prodeji doplńuje bez RK. Je to krok riskantní.

Právník mi vyprávěl, přišel za ním starý můž prodal přes RK pozemek za 220 tisíc a poplatky za prodej celkem 90 tisíc, vše řádně podloženo nešlo to napadnout, každý výjezd, prohlídka, svačina, inzerce vše z účtováno do uvedené výše.