JIRKACZE123

Pomůžete? Chci rootnout telefon HTC One M7 a furt to nejde.

chci rootnout telefon htc one m7 a furt to nejde :(

vyzkoušel jsem :iroot,kingoro­ot,therootnin­ja,sunshine,su­persu,superuser,twrp recovery a telefon mám odemknnutý a taky fastboot,key root master atd a furt nic nefunguje a když to dělám z pc třeba superoneclick tak se to zamrazí a nic to nedělá :( android mám 5.0.2 prosím o pomoc. když mi někdo z vás rootne telefon tak mu zaplatím

chci rootnout telefon htc one m7 a furt to nejde :( vyzkoušel jsem :iroot,kingoro­ot,therootnin­ja,twrp recovery atd

Odpovědi
quentos

Kdybyste laskavě použil zdejší našeptávač, dozvěděl byste se dávno, že do takovéto věci se amatérsky nemáte vůbec pouštět. Velmi pravděpodobně si akorát zničíte telefon.

anonym

svůj telefon jsem rootnul kladivem a mám klid