Wren_ch

Chci říct holce, že se mi moc líbí. Ale jak a kdy?

Dobrý den, před zhruba měsícem a půl byli v našem městě pivní slavnosti kde jsem byl s partou kamarádů a přidala se k nám jedna holčina se kterou jsem se bavil pár let zpátky (je mi 14 mimochodem) já jsem vypil 4 piva a 3 panáky vodky, nevím co jsem si myslel, a byl jsem tedy hrozně vožralej, byla tam také moje sestra kterou jsem měl doprovodit domů cca 2 km když jsme odcházeli tak jsem se rozbil hned 10 metrů od toho co jsem vyšel a ta holčina co se k nám připojila tak mě doprovodila v tom doprovázení 😂 no a když jsme se vraceli zpátky na slavnosti tak jsem si sedly na lavičku zhruba na 2 hodiny a povídali jsme se a já mezitím celkem vystřízlivěl no a ukázalo se že si celkem dobře rozumíme a po slavnostech jsme si začali psát byli jsme 6krát venku a každej den jse si posleli minimálně 4 zprávy. A já jsem se do ni zamiloval, ona je nejlepší člověk jakého jsem poznal, máme stejné názory máme rádi stejné věci, stejnou hudbu stejné filmy. Ale má to háček já nejsem nijak moc hezkej a bojím se že mě fakt bere tak že se se mnou chce jen kamarádit, a bojím se že když ji řeknu že ji miluji uvidí mě jinak než jak mě viděla do teď a všechno tím zkazím. Máte někdo jakékoliv rady nebo nápady? Předem děkuji, Matěj

Odpovědi
seraphico

Rozhodně jí neříkej, že ji miluješ, na to je příliš brzy. Prostě jí řekni, že se ti líbí, že ti je s ní dobře a že bys ji rád někam pozval. Podle její reakce budeš vědět, zda je to oboustranné. Pokud se budeš bát zeptat z důvodu možného odmítnutí, tak se prostě dál neposuneš.

Justin1

Zkus jí říct, že ti je moc sympatická, že ti s ní je příjemně a že bys byl moc rád, kdybyste mohli spolu chodit, ale raději počítej i s tou možností, že to nevyjde a že těch holek, s kterými to budeš chtít zkusit, než najdeš tu správnou, bude víc.

Smack

Buď upřímnej a uvidíš jak to dopadne.

JežíšKristus

Ideálně ji požádat o ruku, dříve, než to udělá někdo jiný.