Chci pronajmou byt, budu z toho platit daně? a Kde?Předem díky

Odpovědi
lerak14

ne

myšpulín

Jistě platíte daň z nemovitosti příslušnému FÚ, ale když pronajmete byt, tak z toho žádnou další daň neplatíte.

mosoj

Doporučuji všem odpováídajícím si prostudovat
zákon o dani z příjmů :

Zde :http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/za­kony/dprij/cas­t1.aspx#par10

elektrikář

Správně by jste mněl na to mít živnostenský list započítat a doložit veškeré náklady topení voda elektřina domovní daň popelnice a zaplatit daň z přijmu.Poradí vám na živnostenském od­boru