Avatar uživatele
anonym

Chci prodávat v okýnku občerstvení- hot dogy, párky v rohlíku, kávu, cigarety… Jaké musí splňovat provozovna kritéria?

Z prázdné místnosti bez přívodu vody, chci udělat provozovnu hladového okýnka. V nabídkce bude pouze ohřívané občerstvení jako párky, vařená kukuřice a káva. K tomu jako doplněk cigarety atd. Potřebuji k tomu nějaké zvláštní opatření, či povolení?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? terry, dudu před 4501 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jmhad

Má zkušenost z podobného případu říká,že je nejlepší se svým záměrem dojít na příslušnou /okresní/ hygienickou stanici a tam zjistit jejich podmínky,které jsou rozhodující.Ona existuje sice jedna vyhláška,ale tu si každý okres vykládá po své.Co je dovoleno v Praze a okolí,to přivádí v některých okresech hygienu do nepříčetnosti.Já také udělal tu chybu,že jsem se nešel poradit.Jeden den jsem bufet v dobré víře správnosti dodržení vyhlášky otevřel a druhý den mi to uražená hygiena na malichernostech zavřela.Takže papíry s nápadem a jít se poklonit

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Nějaké „základní“ záchytné body si přečtěte v článku na serveru podnikatel.cz http://www.pod­nikatel.cz/clan­ky/stanek-s-obcerstvenim-druhy-zivnosti-hygiena/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

bez vody to určitě nepůjde (co se týče potravin, nepovolí to hygiena).
na trafiku by ty prostory mohli stačit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Voda je v tomhle stěžejní. A pak nakoupit hygienické potřeby a tak trochu doufat. Ono co si budeme povídat. Je to náročné, ten gastro byznys. Hladové okno sice zní vždycky jako fajn nápad, ale na tu byrokracii a administrativu kolem toho si hospody běžně najímají člověka zvenčí. Takže buď chcete vařit, nebo budete hrotit papíry.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření