huxa

Chci prestat kourit, jak to zvladnout, aby rychle odezneli abstinencni priznaky?

A cim nikotin potom nahradit? Kdyz sem nekouril nebo prestal na par mesicu, byl jsem zrali na psychyatra… Cim nahrazuji doktory fetakum drochu, aby se nezasebevrazdili? Jiste, antidepresivama, ale ty clovek nemuze brat cely zivot…

Nejlepší odpověď
marci1

Hlavní je, si najít důvod : zdravotní, finanční,pach cigaret, děti doma apod. Kamarád šel na výšlap na hory, zadýchával se a řekl si : Tak a dost a končím s kouřením ! Přece nejsem nějaký krypl. A opravdu přestal a už nevykouřil ani jednu.Není to lehké, ale jde to.

Další odpovědi
IQ tykve

Až to budeš vědět, dej mi znát! Jsem v takové situaci jako Ty!

anonym

Já bych přestala pít nápoje, např. kafe, protože ke kávě ta cigareta prostě patří, nebo bych si hned po jídle (to kuřákům chutná nejvíc) našla rychle jinou činnost, taky bych si zakázala kouřit doma, a když všechno selže, koupila bych si elektronickou náhradu, nevím, co dávaj feťákům, já se odnaučila jíst prášky proti bolesti sama, to je taky moc těžký, měla jsem sice hodně silný bolesti, ale zvládla jsem to a byla jsem a sebe pyšná, když jsem to říkala svojemu doktorovi, on sám se divil, že jsem to zvládla sama, bez detoxu, na který bych asi šla, pokud bych to nezvládla odbourat sama a teď jsem čistá, je to všechno o vůli, pevné vůli a odhodlání přestat s něčím, co mě hrozně ničí a ubližuje mi.

Mariuhana007

Já souhlasím s marci1
musis vedet proc kouris a zjakých duvodu