Chci prepsat

stare,rukou psane recepty do PC,ale vubec nevim,jak na to.Poradite mi,prosim?Dekuji

Nejlepší odpověď
Jakub

Jedině naskenovat. Sežeň někoho, kdo má multifunkční tiskárnu a popros ho o naskenování.

Další odpovědi
Retko

Je to jednoduchy. Proste sedni a opisuj :)

anonym

buď nascanovat.. pokud je to psané, tak to pude nascanovat jen jako obrázek.. pokud je to vytištěné, tak se to dá převést na text a pak upravovat…

A nebo si otevřít nějaký textový editor- word, word pad, poznámky, nebo v balíku open office – kancelářský balík zdarma- něco jako word, exel.....