Chci pracovat pro apple

Je mi 11 let a chci pracovat pro apple jak na to ??? (Nechci tady odpovědi že si musím počkat atd.) Děkuji

Nejlepší odpověď
Bedy

Milý snílku, umíš perfektně anglicky – aspoň úroveň B2, ideálně C1? Co všechno takového umíš, co by mohli ocenit v Applu?

P.S.: není to zase nějaká provokace?!

Další odpovědi
anonym

Jelikož vám je 11 let, tak nemůžete ani pracovat brigádně. pokud by jste měl jakoukoliv práci je to protizákonné. Tak že jedině počkat si.

elvan

Zkus si jít osm hodin v kuse jeden celý měsíc obracet seno a chuť tě přejde

balca

v 11 letech můžeš zavolat Stevovi Jobsovi,že mu chceš dát návrh na nový iDuch
Doplňuji:
konec srandy..ne v 11 letech pro Apple budeš těžko pracovat,navíc když v Česku není žádný zaměstnanec Applu ;)

terry

Vygoogluj si kontakt a napiš jim co umíš a co bys rád.

marek.29

No ono asi nic jinýho než počkat si ti nezbývá.. těžko vycestuješ do Améru.. a pokud prací pro Apple myslíš prodavače v nějakým Apple storu po Evropě tak teoreticky v 15 :) to dostaneč občanku a na ni vycestuješ do německa – Drážďany sou kousek za hranicema na dojezd od Prahy – stopem žádnej problém :)
No a pokud míříš na ústředí v Kalifornii tak ti doporučuji začít dávat pozor v Angličtině.. Víš, mým snem je to stejný a to je mi 20 zatím pro to dělám vše a opravdu ta ANJ je základ :( bez ní si neškrtneš takže asi tak..