V1997

Když chci pozvat manžela na večeři, co by bylo vhodné dát předem jako překvapení?

Chci pozvat manžela na večeři…

Chci pozvat manžela na večeři…Do luxusní restaurace na romantickou večeři… A chtěla bych abych se s číšníkem domluvit, aby manželovi něco přinesl co mu předem dám jako ještě jedno překvapení… Prosím co by bylo vhodné? Děkuji :) je to pro mě opravdu důležitá večeře… Uvítala bych super nápady a žádné posmesky.

Odpovědi
Mára.kunta

A k čemu mu chceš co dát? Nějaké výročí, narozeniny, nebo jen tak? :) trošku se rozpis. Jaký máš rozpočet? Někomu stačí ke štěstí levný přívěsek, jinému neuděláš radost ani luxusním autem.

autacek

Tak můžeš mu dát třeba snímek vašeho budoucího potomka z ultrazvuku. 😉

Ale klíčky od nového auta by asi taky nebyly k zahození.

iceT

Jako dárek třeba nějaký šperk-prsten, náramek, řetízek, knihu, zážitkový poukaz, pero…
A pozvala bych stylově krátkým dopisem nebo pozvánkou, předání dárku by neměl být problém dořešit, a snad by šlo předat osobně i před nebo po večeři

RyuzakiKate

Jestli s číšníkem, tak třeba objednat nějaké opravdu dobré víno nebo whisku, rum apod. Ale moc nerozumím tomu nápadu s číšníkem, překvapení bych spíš nechala na potom na doma a přímo od vás.

ivzez

Vhodné by bylo cokoliv, co mu udělá radost.
A to přece víte jenom Vy.

nyjono

A jak máme vědět, co potěší a překvapí tvého manžela?
Neznáme ho a nevíme, co už má a co rád.
Možná ho potěší super hodinky a třeba je nenosí.
Možná ho překvapí poukaz na noc v chatě na safaribv ZOO nebo v chatě na stromě, ale třeba to není jeho šálek kávy.
Možná je kávový gurmán a potěší ho cibetková káva a třeba kávu vůbec nepije.
Možná ocení exkurze v plzeňském pivovaru a třeba nepije pivo.
Nebo výlet na MS ve fotbale do lóže a třeba ho fotbal netajímá.
Atd atd atd atd