fablen

Chci používat pouze doménu a nikoli webhosting, který mám jinde, mohou mi doménu „zablokovat“?

Mám registrovanou doménu, která je uhrazena až do roku 2012. Službu webhosting u této firmy již nechci dále platit (doména je pouze přesměrována jinam a webhosting je placený jinde). Mohou mi takto doménu zablokovat?

Dne 03.09.2011 doslo k expiraci sluzeb pro domenu ..... Z tohoto duvodu bude domena zablokovana s vyobrazenim zpravy o ukonceni sluzeb.

Nasledovat bude blokace FTP uctu a emailu, ktera probehne dne 24.09.2011 a nakonec kompletni odstraneni dnem 01.10.2011.

V pripade zajmu o pokracovani Vam doporucujeme provest uhradu prodlouzeni sluzeb v nejkratsim moznem terminu, nebot po 01.10.2011 jiz nebude mozno data obnovit.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Zálěží jestli jste to koupila jako v balíčku (doména + hosting) to by pak asi byl problém nebo pokud jste koupila samostatně doménu a zaplatila a pak k ní dokoupila hosting, pak by šlo v administraci změnit DNS server na jiný server ke konkurenci, kde hostujete