no name :D

Chci poradit, jestli by mi nějaké příslušenství pomohlo při cvičení a posilování zvětšit efektivitu tréninku a jaké?

Nevíš, jestli jsou nějaké užitečné doplňky, příslušenství, gadgety(zařízení), atd., Které by mě pomohly s tréninkem?

Aby mi pomohly v tréninku být víc efektivní, třeba je rycleji dělal nebo prostě užitečné věci co se k tomu hodí.

Jinak jaký trénink myslím: kliky, dřepy, sed-lehy a běh delší než 5km

Vím, že je hlavní se držet rutiny a ten trénink dělat, ale určitě by se něco mohlo najít co by mi to zlepšilo a zároveň usnadnilo.

  • něco jako speciální oblečení a obuv, ale toho je určitě víc, a proto se ptám…

Díky. :)

Odpovědi
Kelt

Tak jsou kulturistické časopisy, někteří kulturisté mají své stránky, takže nejlepší je ptát se přímo odborníků. Ale jestliže někdo uvede trénink, co, kolikrát a s jakou zátěží a má několik let odmakáno a ty si to pozměníš, že začneš hned s vyšší zátěží a pod, bez přípravy, tak nic neurychlíš, možná cestu sebeznižení.

kelley

Pokud si chceš tréning usnadnit, tak nebude tak efektivní… (trošku si protiřečíš). Tréning je fuška.
Jasně že jde zefektivnit, třeba připínacím závažím na nohy (ale i na ruce) nejen při běhu. Na některé cviky může pomoci aerobic guma atd…