Chci pomáhat v krizovích zemích (Afrika)

Co musím udělat abych mohla jit pomahat třeba do somalska nebo do nějakých časti Afriky třeba Uncief atd…

Odpovědi
anonym

Viz obdobná otázka v odkazu:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-dostat-na-humanitarni-akce-chci-pomahat-lidem-svou-vlastni-praci-a-ne-penezi

david22

Zkus se zkontaktovat s nějakou dobročinnou organizací: Člověk v tísni, Charita, Adra …

Kopta

To je dobrý skutek, já nedokážu pochopit fakt, že lidé nasbírají skoro půl miliardy dolarů, pošlou to do Afriky a ty peníze skoro nikomu nepomůžou… tento problém je skoro nevyřešitelný. Leda, že by OSN, NATO, EU, ADRA, Červený kříž nasbírali asi 150 miliard.

Afrika

Napiš na mail afug@seznam.cz :) Jedná se o dobrovolnic­kou pomoc