apo

chci podnikat

dobry den rad bych podnikal v oboru nakladani s odpady cili vykup kovu ,mimo zivnostenskeho listu potrebuji co děkuji apo

Odpovědi
Marky71

Zkusím poradit…je nezbytné mít k tomuto účelu vymezenou provozovnu (dle novely zák.č.100/2001, o posuzování vlivů na životní protředí, musíte při překročení zákonem stanovené kapacity odpadů/rok zpracovat tzv. Oznámení záměru, které posuzuje příslušný krajský úřad a obesílá tím dotčené orgány státní správy a další účastníky k vyjádření) Potom musíte mít povolekí k nakládání s odpady od příslušného odboru životního prostředí a schválený provozní řád zařízení pro nakládání s odpady, který vám bude schvalovat krajský úřad. Samozřejmě následně evidenci, ale to už se týká provozu…