ModráHouska

Chci okomentovat svoji vlastní otázku nebo komentář k ní přidaný, jak?

Nemám k tomu co dál říct, jetli víte, prosím poraďte:) děkuji
Doplňuji:
a ještě by mě zajímalo, jak mohu otázku odstranit?:)

Nejlepší odpověď
Drap

Jedině v diskuzi. Odstranit nemůžeš, to může jen zlatý nebo stříbrný.

Další odpovědi
cochee

Diskuze
Doplňuji:
Ano, přes doplnění ji můžeš okomentovat taky. Vymazat otázku můžeš přes odkaz „Nahlásit“ pod otázkou, kupodivu můžeš nahlásit i svou vlastní otázku. Myslím, že nahlášené otázky pak „ručně“ řeší admin.

ModráHouska

Ach ták. Děkuji mockrát:)

cochee

Za málo 🙂