jeffík

Chci nainstalovat nové ovladače TV karty.Mám prý vypnout dočasně antivirus.Používám AVAST.Jak? Díky!

dočasné vypnutí Avastu

Nejlepší odpověď
anonym

neni nutné antivirus vypínat kvůli instalaci ovladačů ta instrukce je nesmyslná. Pokračoval bych v instalaci i bez vypínání avastu.

nicméně provést to můžete pravým kliknutím na ikonu avastu vpravo dole …

Další odpovědi
Rohlik

Též jsem zastáncem toho, že antivirus se nemá nikdy vypínat.