Babunka

Chci na zahradě chovat malou kravičku. Co mám pro to udělat?

Nejlepší odpověď
tom004

Vymyslet si něco reálného.Je vidět,že nemáš absolutně ponětí,co obnáší chov skotu.A,je úplně jedno,jestli to je jedna nebo více krav.Spíš mám dojem,že si chceš pořídit hračku,která když omrzí,tak se odloží.

Další odpovědi
GM

Postavit chlév, nasušit seno, koupit tele. Malou kravičku?! Myslím, že každá malá kravička jednou vyroste do velké krávy. Co pak?

salsa verde

hlavně myslet na to že z každé malé kravičky neboli telátka bude jednou normální kráva. A nestačí ji jen zahrada – na léto možná ale na zimu potřebuje nějaké ustájení. atd atd… není to jen tak. a hlavně si ujasnit proč ji chcete. Na mléko? Nebo si chcete koupi býčka na maso? Máte čím krmit? Máte na to čas? Co s hnojem? atd atd

Drap

Kráva, je jalovice po otelení. I když existují menší plemena skotu, nevím o žádném které by bylo malé ?? co to je malá kravička ?

lexx

Mně se nápad naopak líbí, to jste neviděli film Co takhle dát si špenát ? Malá plemena existují, a víš-li pak že se musí 3× denně podojit ? jenom aby Ti potom nebylo krávky Milky líto poslat na jatka.