teryyyysek

chci mit hada ktery je pro zacatecnika nejlepsi?

mam dovoleno si koupit hada ale nechci zadnyho velikyho nemam s hady velkou skusenost jaky druh hahda bi byl nejlepsi?

Odpovědi
anetadela1

Taky jsem uvažovala o hadovi, prý pro začátek je nejlepší užovka nebo korálovka.
Jelikož jsem ale zjistila, že smrdějí když se vyčůraj nebo vykaděj, tak jsem od toho ustoupila.

Fly

Navrhuji uzovku cervenou, hlavne proto ze to neni velky had a k lidem pomerne pratelsky. Hlavni je vzit si ho jiz jako mladeho a casto si s nim hrat. Nejlepsi je koupit si hada od chovatele, a ne ze zverimexu. Snad jsem ti pomohla, ahoj!

holčička

Určitě bych si hned na začatek nevybrala jedovateho hada a hlavně nebezpečného!Na začatek by ti stačila úžovka,korálov­ka.Budu držet palce!

sami

Zkus afrického domácího hada je to mazel a neškodnej.

misulinka

no tak si kup slepise nebo nekakou ochocenou uzovku jako vic ti poradit neumim