Allis

Jak na dovolenou bez cestovky a co nejlevneji? Co vše proto udělat, zamluvit a v jakém pořadí? Co vše mít a nemít?

Co mám vše udělat a jaké věci vyřídit a v jakém pořadí, (popř.) kde zakoupit nejlevnější letenky,ubyto­vání atd.?

Nejlepší odpověď
Arne1

V první řadě se učit samostatnosti. Sám si hledat informace na cestovatelských stránkách. Hledat letenky buď sám na prodejních portálech, nebo si nechat posílat nově objevené cenové hity. Nečekat, že to někdo udělá za mne. A sjednat si cestovní pojištění.

Další odpovědi
da ny

Jak se ptáš zde, svědčí to o nedostatku zralosti a samostatnosti.
Ptáš se pozdě a na nesprávném místě. :/
Na internetu jsou spousty informací cestovatelů, cestovatelských webů,
zkušenosti, rady, levné letenky (nízkonákladová doprava). Cestovatelské skupiny.
Informace o jednotlivých zemích, destinacích až po to, jak efektivně zabalit zavazadlo.
Nyní je třeba sledovat, jak je to v cílové zemi s ohledem na Covid19.
Člověk i když pořídí dovolenou „za babku“, vždy musí počítat s tím, že může v zemi „uvíznout“ a bude muset hledat náhradní cestu pro návrat. Nejen to i jiné nenadálé výdaje vyžadují dostatečnou finanční rezervu na účtu!!!
Případně někoho, kdo uhradí výdaje z ČR..
Nejednou se skládala i cestovatelská skupina na ošetření lékařem, Vše se nedá doma pojistit.

jnl.cz

Nejlevnější letenky koupíš na JAKnaLetenky.cz, najdeš tam také tipy na levné ubytování, trip reporty a videa z cest.

Jak postupovat. Nejdříve si koupíš letenky, pak podle termínů zarezervuješ ubytování a zajistíš si dopravu z letiště na ubytování. Informace o dopravě najdeš většinou na webu letiště. Pak zbývá vytvořit si itinerář pobytu (co chceš navštívit) a zase mezi místem pobytu a místem které chceš navštívit najít dopravní spojení na internetu, ale tohle lze většinou dořešit i na místě. Dopravu na místě pobytu může vyřešit také zapůjčení auta na letišti.

Zdroj: https://www.jak­naletenky.cz

quentos

Otazník se nachází vpravo od klávesy M a píše se pomocí klávesy Shift. Stisknu Shift, držím jej, a zatímco ho držím, klepnu do klávesy s otazníkem.