ReHu

Chci koupit místo zažné lana, tyč. Max.zatížení 200 kg. Stačí na tažení?

Teď mám Peug. 306 kombi, ale za čas bude auto jiné, ale také kombi.

http://www.wi­co.cz/eshopwi­co/index.php?kat=ko­vovyroba&deta­il=2083
Doplňuji:
Oprava. Max zatížení 2000 kg.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To auto váží 200kg nebo co chceš táhnout. to víš, že to nestačí.

Jo tak to stačí.

Další odpovědi
cukrar

Rehu, schvaluji ´, páč tažná tyč je daleko lepší. Osobně jsem si udělal samo domo, a klidně bez obav tahal i 80–90km/hod. Ale kupujete si proto abyste tahala někoho, nebo budete tahaná?

Doplňuji:
Dneska jsem sio na Vás vzpoměl, odtahoval jsem kolegu a on do mě zezadu narazil.
Za dobrotu na žebrotu. Škoda že jsem nevytáhl tyčku!!

ReHu

Zatím jsem více tažená, vždy z toho mám nervy nadranc, že toho dobráka přede mnou naberu (zatím ještě ne 🙂 ).
Ale už jsem i táhla a vím, že tyč je lepší, ale protože pořád nevím která je kvalitní, tak to odkládám.

anonym

Rehu až najdu své brýle tak je půjčím i vám,chyba v mé otázce byla místo kolik napsala jsem klik a vy místo tažné zažné,tak já jdu hledat ty brejle:D