kikinka2210

Chci kluka!

Ahoj chci sbalit kluka ve třídě.Jsem ve škole nová ale toho kluka už znám a vůbec přišel mi povědomí ale to je teĎ jedno.Já po něm furt koukám ale nevím jak mu to mám říct,je mi 11let a on je o půl roku mladší.Psala jsem mu sms ale neodpověděl.Když jsem přišla do školy po týdnu nemoci,pro výzo on mě pozdravil ČUS!Já jsem ani nedokázala odpovědět a najednou se začala dusit.Bylo mi to trapný.Odepište! Mi prosím potřebuju to!Jinak budu jediná bez kluka.Díky ČUS!

Nejlepší odpověď
quentos

buď přirozená, na nic si nehraj, společenská, příjemná, usměvavá a ftipná… to zabere. Nic víc nepotřebuješ. Toho studu se musíš zbavit, není to jednoduché, ale dá se to. Sám to znám víc než bohatě…
Pokud budeš jediná bez kluka, taky nezoufej. To jen znamená, že ten pravý Tě teprve čeká a o to víc to pak bude stát za to. Tvým kamarádkám není co závidět, v tomto věku jde věršinou o velice povrchní „vztahy“, kdy si na to vlastně jenom hrají a ještě pořádně nevědí, o čem to je… o nějaké „lásce“ už vůbec u nich nemůže být ani řeč.

Další odpovědi
Elizabet

Ahojky hele jsem na tom uplně stejně jako ty!Mě hodně pomohlo když jsem se s ním bavila nejdřív to začalo jestli mi pučí tužku a tak.No a pak jsme si s kámoškou domluvily že se ho ze srandy zeptáme jestli s náma pude ven.A on to bral jako srandu ale pak jsme na něj zazvonily a on šel.Hlavní je se nebád a dojít za ním klidně a prohodit slovo jako mluvíš s kámoškou!Já to udělala a je to mnohem lepší.Od tý doby co si ho všímám ke mě příde klidně i sám a začne si povídat.Skus to a hlavně se neboj za pokus to stojí a když budeš sama sebou tak se určitě nestrapníš!

PS:Nehraj si na někoho kím nejsi to kluci nesnášej!

honza19hk

láska je krásná věc ale není to na světě jediná hezká věc.
já měl na základce ty samý problémy ale s holkou ale chvíli jsem počkal a trouchu se učil a když jsem měl od 4 tř. do devítky na vysvědčení jedničky od shora až dolů tak za mnou lezly sami…jestli můžu poradit tak buď trpělivá ono to jednou příjde. Já si našel holku až ve třetím ročníku SPŠ Elektrotechnické v Trutnově a tam jich moc není.Jak říkal ředitel „když chceš holku nebo kluka musíte se snažit“