chci jit zítra do kostela.

Dobrý večer.Chci jit zítra do kostela ale nevim jak to v ČR chodí musím mít svíčku ssebou?? nebo tam jsou??a ješte ptala jsem se jednoho pana v kolik je kostel otevřenej zitra a on řekl že dopoledne,dopoledne v kolik to tak je??.Dekuji
Doplňuji:
Právě že to tam nebylo vůbec napsaný.....a musím mít neco jakože na hlavu,??? nejakej šátek

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Svíčka být nemusí

Taky je důležité něco na sebe – džíny asi nebudou to nejvhodnější

Pokrývka hlavy se většinou sundavá, pokud máte nějaký „moderní a hlavně výrazně barevný“ účes tak je asi lepší ten šátek

Některé kostely mají dokonce svoje weby – pokud je farář, kněz trochu IT zdratnější tak otevírající dobu bych hledal tam

Na kostele není nějaká vývěska s otevírající dobou? Na našem je

Další odpovědi
Drap

Svíčku mít nemusíš,. Každý kostel má bohoslužby jinak. Bývá to napsáno vždy na vchodu, nebo v jeho blízkosti.

hanulka11

na hlavě mít nic nemusíš