smoulinkaq

chci jit na rehabilitaci alé naši mi to zakazujuu socialka mi jinák vezmé penizé maji oni pravdu?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud je rehabilitace součástí léčby, kterou předepsal ošetřující lékař, tak je třeba ji absolvovat. Pokud bys předepsanou rehabilitaci nepodstoupila, mohlo by se to posuzovat jako nedodržování léčebného postupu nebo porušování léčebného režimu a možná by ti skutečně hrozila v některém případě sankce v podobě nevyplacené nemocenské dávky. Něco podobného jako by tě nezastihla kontrola doma v době pracovní neschopnosti ( a eventuálně mimo doby povolené vycházky).

Další odpovědi
zeeue

Podle mě ne. Na rehabilitaci nevidím nic špatného, spíš naopak. Podtrženo tím, že s ní máte nárok na podporu. Pokud jste plnoletá a svéprávná, dělejte to, co VY SAMA uznáte za nejvhodnější. Pokud ne, zkuste rodičům vysvětlit, co to rehabilitace je (pokud to nevědí) a vyjmenujte všechna pro a proti, která vám může přinést jejich rozhodnutí.