pomeran12345

Chci jít na další střední školu, z jakých/kterých ročníků střední školy vybírají známky na vysvědčení?

Zdravím, momentálně dokončuji 3 leté studium na střední škole, a rád bych po závěrečných zkouškách odešel na jinou střední školu s maturitou. Rád bych se zeptal: Z jakého ročníku střední školy kontrolují známky na vysvědčení a jestli mám úplně stejné podmínky na příjímacích zkouškách jako absolventi základní školy ?

Odpovědi
Admin2

Můžu absolvovat dvě střední školy?

Podívejte se do archivu. Podobný případ.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muzu-absolvovat-dve-stredni-skoly