adamda

chci dělat model nevíte jak udělat malou hasičskou hadici aby tam šla dát voda?

Nejlepší odpověď
Drap

Třeba slabou gumovou hafičku, nebo bužírku potřít lepidlem a omotat nití. Koncovky udělat z plastu, nebo třeba i hliníku

Další odpovědi
anonym

tzv. bužírka, obal z drátu, možnost koupit ve zverimexu hadičky, jako čerpadlo jsem použil jednostupňové z ostřikovačů

honza19hk

záleží co si představuješ pod pojmem malá? Hadice musí být ohebná aby se dala stočit nebo složit do harmoniky.Tzn např silikonovou hadičku.Ostatně Drap ti už odpověděl,jen doplním že koncovky (hadicové půlspojky) by ti šikovný soustružník udělal.Já jsem je také kdysi dělal ale na normální hasičské hadice které vyřadime,pak je mám na zalévání nebo na čerpání vody u nás dost častých povodní.

anonym

tzv. bužírka, obal z drátu, možnost koupit ve zverimexu hadičky, jako čerpadlo jsem použil jednostupňové z ostřikovačů