Lucy69

Chci být EMO girl! Je mi 12…

Ahoj…je mi 12 a strašně chci být EMO…vlastne mam i takovy pocity..Jak byt pořadně EMO girl?..chtěla bych vlasy z tmavě hnědé na černou,ale mamka mi to nedovolí :((

Nejlepší odpověď
bolak

Na to máš plné právo. Jak už jsem tu jednou psal, já chtěl bejt ve třinácti pomeranč.

Další odpovědi
anonym

Emo už není IN! Vyber si něco jiného.

Bedy

Já se mamce nedivím – jsi příliš malá na to, aby ses takto zásadně rozhodovala. Tento styl lidi často zničí, přivede je k bláznění, někdy až ke smrti.

A jak píše I564 – EMO už není in. Dlouho. Dnes jsou v módě úplně jiné styly. Například originalita.

anonym

Tady se koukni, to stojí zato, pak už snad žádný EMO 😁
http://www.you­tube.com/watch?v=30p47JJ­Co1k

anonym

Co má tvůj příspěvek společného s otázkou v PORADNĚ???

Elis Pokorná

Měla jsem kamarádku, ve 12 se stala EMO, protože to bylo IN. Po 2 rocích jí to omrzelo, prostě z toho vyrostla. To samé se stane i tobě, je to jenom věc puberty, tak si zbytečně nenič vlasy ;)

BigDiamond

O Emo něco vím .. je jich plnej YouTube..;) Že máš problémy s mamčou to chápu, konec konců já chtěla červené vlasy. A mamky reakce : "NE! Přitáhneš tak domů a seřežu tě! " A tak jsem si koupila smívací červený šampón.. a udělala jsem si jenom proužek :) Představ si, že mamce se to líbilo a koupila mi trvalou barvu :) A mám ji dodnes..a každý měsíc si vlasy barvím ;) Zkus to taky, třeba to půjde. A … je mi 13. :)

bolak

ocko: > http://www.ka­loricketabulky­.cz/fotografie-velka/acc725ba829742­ec/pomeranc.jpg

anonym

Ocko, tak asi se ptá, i když nedala otazník, jestli je to dobrý nápad, co asi jinýho?

anonym

Vlastně napsala: „Jak byt pořadně EMO girl?“, takže je to otázka.