Avatar uživatele
Lucy69

Chci být EMO girl! Je mi 12…

Ahoj…je mi 12 a strašně chci být EMO…vlastne mam i takovy pocity..Jak byt pořadně EMO girl?..chtěla bych vlasy z tmavě hnědé na černou,ale mamka mi to nedovolí :((

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3925 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Na to máš plné právo. Jak už jsem tu jednou psal, já chtěl bejt ve třinácti pomeranč.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Emo už není IN! Vyber si něco jiného.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bedy

Já se mamce nedivím – jsi příliš malá na to, aby ses takto zásadně rozhodovala. Tento styl lidi často zničí, přivede je k bláznění, někdy až ke smrti.

A jak píše I564 – EMO už není in. Dlouho. Dnes jsou v módě úplně jiné styly. Například originalita.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tady se koukni, to stojí zato, pak už snad žádný EMO 😁
http://www.you­tube.com/watch?v=30p47JJ­Co1k

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Co má tvůj příspěvek společného s otázkou v PORADNĚ???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elis Pokorná

Měla jsem kamarádku, ve 12 se stala EMO, protože to bylo IN. Po 2 rocích jí to omrzelo, prostě z toho vyrostla. To samé se stane i tobě, je to jenom věc puberty, tak si zbytečně nenič vlasy ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BigDiamond

O Emo něco vím .. je jich plnej YouTube..;) Že máš problémy s mamčou to chápu, konec konců já chtěla červené vlasy. A mamky reakce : "NE! Přitáhneš tak domů a seřežu tě! " A tak jsem si koupila smívací červený šampón.. a udělala jsem si jenom proužek :) Představ si, že mamce se to líbilo a koupila mi trvalou barvu :) A mám ji dodnes..a každý měsíc si vlasy barvím ;) Zkus to taky, třeba to půjde. A … je mi 13. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

ocko: > http://www.ka­loricketabulky­.cz/fotografie-velka/acc725ba829742­ec/pomeranc.jpg

před 3925 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ocko, tak asi se ptá, i když nedala otazník, jestli je to dobrý nápad, co asi jinýho?

před 3925 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Vlastně napsala: „Jak byt pořadně EMO girl?“, takže je to otázka.

před 3925 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek