lucille

Chci být barmanka …

ahoj chtela bych být barmankou…v nejakým koktejl baru v ČR…ale nevím kam na školu…(zatím jsem na zakladce)…newíte nekdo kde je nejaka taková skola??…a jestli by to slo tak aj nejakej odkaz na tu skolu pridat prosíím :)
Doplňuji:
jsem z Přerova (kousek od Olomouce)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Odkaz na školu je dosti složité, jelikož nevím odkud jsi. Přesto dávám adresu, vyhledej si
SOU Zámek, Žamberk. Zde je kuchař-číšník.

Další odpovědi
Pavluška

vhodné k učebnímu oboru číšník/servírka by rozhodně byl barmanský kurz. Základní nabízí například barmanská akademie

Zdroj: http://www.bar­manakademie.cz/s4-barmanskykurz.html

Mili @

Nejspíš kuchař – číšník???

Ella

na barmanku nepotřebuješ žádnou školu, i když hodí se to k oboru kuchař – číšník. Stačí ti barmanský kurz a nějaká ta zručnost. Myslím, že barmanské kurzy se dělají v každém větším městě nebo okolí…