CrazyDiddy

chcetečíct pravdu která bolí?jsem yukí;))a můžu to klidně dokázát

Nejlepší odpověď
quentos

Dokazovat to, to budeš sama proti sobě, protože zakládání více než jednoho účtu je proti kodexu tohoto serveru. Viz http://www.od­povedi.cz/kodex , sekce „podvádění“

Další odpovědi
anonym

Ach,jo. Tak povídej a přeháněj......
Nebylo toho už dnes dost? Nechej si nějakou munici i na zítra, nebo tu jinak bude hrozná nuda.

hanulka11

Tak ty nakonec podvádíš ,to je tedy mooooooc pěkné fuj to se nedělá ,co tě k tomu vedlo?

Drap

To tady zřejmě nejsi jediná. Zkus se zamyslet sama nad sebou. Co ti to přinese ?
Neni rozumné dělat takové věci.