Mili @

Chcete vtip na dobrou

noc?
Přijde 85letý děda k doktorovi na pravidelnou prohlídku,všechno v pořádku,
doktor se ho ještě ptá, jestli mu něco nezchází, děda že ne, ale že jeho
stará je hrozně hluchá.
Tak doktor povídá, že než si ji zavolá na vyšetření, ať děda
udělá takovej test, jak moc je hluchá. Děda se ptá jak a doktor na to,
ať si stoupne 10 metrů od ní a normálním hlasem se na něco zeptá a když
neodpoví, tak ať jde na 8 metrů, 6 metrů atd. až úplně k ní.
Děda jde domů a babka vaří večeři.
Stoupne si teda do rohu druhé místnosti a zeptá se : „co bude dneska k
večeři ?“, žádná odpověď. Tak popojde blíž a zase, „co bude dneska k
večeři ?“, nic, už je v kuchyni, zase se zeptá „co bude dneska k večeři ?“,
žádná odpověď. Přijde tak na dva metry, opakuje se stejná otázka,bez
reakce.
Tak přijde úplně blízko a do ucha jí zařve „co bude dneska k večeři?“ a
babka na to: „Kurva dědku neřvi, říkám už popátý že kuře !“ . . .

Odpovědi
Elk

Deset vietnamců sedí před dílnou na traverze a mistr jim říká : Odneste tu taverzu do dílny. Přjde za chvíli a oni tam sedí dál.
Co se děje?
Je to těťké, říkají. Tak jim poslal dalších deset na pomoc, ale po chvilce tam stále sedí.
Co se zase děje?
Je to moť těťké, móc těťké. Takže jim poslal ještě deset vietnamců, ale přijde pochvilce a trraverza stále na místě.
Kurňa chlapi, co je zase?
Kratke, moc kratke…

quentos

pěkný :{)>