Rokio

Chcete vědět, proč sem pořád vkládám psychiatrické otázky? Já vám to řeknu.

Jednak je psychiatrie můj dlouholetý koníček, ale hlavně k psychiatrovi chodím pouze jednou za 3 měsíce a sezení trvá pouze 30 minut, takže se od něj moc informací nedozvím, pokud jde o lékařské právo, moje příznaky, odborné otázky o duševních nemocech, o psychózách atd.

Na e-maily moc neodpovídá.

Abych mu jen nekřivdil, tak můj psychiatr má velmi rozsáhlé znalosti o svém oboru, je inteligentní, zajímá se o nové věci a také je milý.

Nejlepší odpověď
Kepler

Je to jen další důkaz, že psychiatra potřebuješ. Jen nevím, jakou máš diagnózu.
Nic ve zlém.

Další odpovědi
Arne1

Je mi to fuk. Otázky které už podle nadpisu vypadají pofiderně prostě nečtu.

da ny

Nechci.
Je mi to vcelku fuk.
Vaše časté návšrěvy psychiatra jsou mi také jedno.
Některé z otázek se mi jeví jako „zbytečné“ a k ničemu.
Přeji hezký den ! :)

zjentek

Tvůj psychiatr na tebe nemá čas, jelikož všechen svůj čas vždy poctivě smění za peníze. On sám tento princip vnímá jako vlastní pomoc potřebným lidem. Nakonec to vždy končí, jak tady popisuješ. Ovšem ani to není důvod vkládat své „psychiatrické“ otázky sem, bo PŘESNĚ NEVÍME, co tady na to tolik skloňovaný kodex. Buď zdráv.