Chcete se zapojit?

http://aktual­ne.centrum.cz/do­maci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=78­1702&fb_action_id­s=661397700542618&fb_ac­tion_types=og­.recommends&fb_ref=ar­ticle-bottom&fb_sou­rce=other_mul­tiline&action_ob­ject_map={%22661397700­542618%22%3A166792430158­799}&action_ty­pe_map={%226613977005426­18%22%3A%22og­.recommends%22}&ac­tion_ref_map={­%22661397700542618%22%3A­%22article-bottom%22
Doplňuji:
Pokud chcete a můžete poskytnout pomoc domácím zvířatům ze zaplavených oblastí nebo evakuovaných majitelů, připojíte se?

Nejlepší odpověď
arygnoc

ľudia majú prednosť (čo sa týka pomoci), i keď si to niekedy menej zaslúžia.
ale odpoveď: nie.

zásadne už nepomáham nikomu. Párkrát sa mi to škaredo vrátilo.

Další odpovědi
jirkajirka

V době tak velkého neštěstí nemohu rozlišovat dobrý,zlý. zvíře člověk. pomohl jsem darem na konto.

IQ tykve

Pokud tam bude nějaký vepřík jatečné váhy, rád se ho ujmu.

Klára K.

Lidi jsou důležitější než zvířata!?? Phe!

arygnoc

nevymyslel som to ja, je to dané zákonmi – záchranári napred zachraňujú človeka, potom majetok (zviera sa počíta medzi majetok).

Klára K.

Aha… Velmi smutné… (Nepovažujte mne za cynika prosím, ale když se to vezme statisticky, lidí je mnohem víc, a žádná rasa lidí není „ohrožený druh“)

arygnoc

no cynik som tu ja. ;)
nebojte, dosť z tých ľudí sa skôr podobá zvieratám, takže je to v poriadku. Zachránený je i človek (podľa zákona) i zviera (podľa chovania, vystupovania, atď.)

Klára K.

nee… Proč se mi to sem vložilo třikrát???

Klára K.

nee… Proč se mi to sem vložilo třikrát???

Klára K.

Lidi jsou důležitější než zvířata!?? Phe!

Klára K.

Lidi jsou důležitější než zvířata!?? Phe!